Dom

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. została założona w 2012 roku, który jest profesjonalnym producentem koncentrującym się na produktach do transportu szynowego.Railteco zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją, konserwacją, sprzedażą i serwisem produktów wyposażenia kolejowego, takich jak wagon towarowy, samochód osobowy (autokar), akcesoria wagonu towarowego i samochodu osobowego, wnętrza autokarów i akcesoria do lokomotyw.

 

Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Siedziba Railteco, która znajduje się w Strefie Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego, Zhang Jiagang City, prowincja Jiangsu, jest odpowiedzialna za zarządzanie grupą i projektowanie podstawowych produktów, przetwarzanie, integrację, kontrolę jakości, zarządzanie projektami i prace sprzedażowe.Railteco posiada dwie spółki zależne: Anhui Railteco lokalizuje się w mieście Tongling, w prowincji Anhui, która jest głównie odpowiedzialna za kucie osi i produkcję sprzętu do konserwacji transportu kolejowego; Suzhou Railteco jest głównie odpowiedzialna za projektowanie, przetwarzanie, integrację i zarządzanie projektami systemu automatyki kolejowej.

 

Zespół zarządzający Railteco opracował strategię „Najpierw za granicą i za granicą, a następnie stopniowo na rynek kolei miejskich; najpierw koło i oś, a później części, a następnie stopniowo na cały rynek pojazdów”, potwierdził politykę biznesową „Technologia jest podstawą , rynek jest przewodnikiem, jakość jest gwarancją, produkcja jest pomocnicza ”, utrzymuje się w podstawowej koncepcji konkurencji„ Szybka reakcja, szybka dostawa i kompleksowa obsługa ”, w pełni biorąc za punkt odniesienia zarządzanie doskonałymi przedsiębiorstwami, przy użyciu zaawansowanych metod zarządzania w kraju i za granicą, wykorzystując zalety mechanizmu prywatnych przedsiębiorstw, zdobywając możliwości szybkiego i stałego rozwoju firmy.

 

Railteco zostało zatwierdzone jako przedsiębiorstwo high-tech w 2015 roku, a także uzyskało certyfikat systemu zarządzania jakością IRIS (międzynarodowy standard przemysłu kolejowego), zakres certyfikacji obejmuje produkcję osi i zestawów kołowych do transportu kolejowego;Railteco posiada certyfikat AAR M-1003 w zakresie produkcji osi A15, warsztat wciskania kół B33-1 - pojazdy towarowe oraz obróbka kół i osi B33-5 - pojazdy towarowe;Railteco uzyskało certyfikat TSI w zakresie osi BA002, zestawów kołowych BA004, wózka Y25 Lsd1-K i wózka Y25 Ls1-K;Railteco uzyskało certyfikat EN15085 w zakresie wózków, podwozi, nadwozia wagonu i wyposażenia hamulcowego;Railteco przyznało certyfikaty ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, OHSAS18001: 2007 itp. Railteco przeszło także kwalifikację dostawcy od niemieckiego klienta DB i Alstom France.Podczas procesu działalności biznesowej Railteco zawsze przestrzega najwyższych w branży standardów zarządzania, ciągłego doskonalenia pracy, ciągłego doskonalenia produktów i usług, aby osiągnąć maksymalne dążenie do zadowolenia klienta.

 

Jesteśmy zaangażowani w przekształcanie Railteco w doskonałego producenta prywatnych urządzeń szynowych w Chinach, aby dostarczać lepsze produkty i usługi dla przemysłu urządzeń do transportu szynowego.

Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : RAILTECO

Ilość pracowników : 300~400

Coroczne wyprzedaże : 48,000,000-50,000,000

Rok założenia : 2012

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Certyfikaty