Dom

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Railteco to profesjonalny producent osi kolejowych, współpracujemy od ponad dwóch lat i nie powstał żaden problem z jakością. Wierzę, że Railteco zawsze będzie moim partnerem biznesowym po dziesięciu czy dwudziestu latach.

—— DOLINA

Konkurencyjna cena i doskonała obsługa to przewaga Railteco!

—— DB

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Linia do produkcji osi

  Railteco ma kompletny zestaw urządzeń produkcyjnych do kucia, obróbki cieplnej i obróbki skrawaniem, i utworzył kompletną nowoczesną linię produkcyjną od surowców do gotowych osi, które mogą być wykorzystane do spełnienia wymagań AAR, EN, UIC i innych wspólnych norm o roczną produkcję 30 000 szt. Kontrola produkcji osi Railteco rozpoczyna się od ponownej kontroli stali osiowej surowca, zapewniając, że właściwości produktu spełniają wymagania standardu użytkownika i kontroli wewnętrznej firmy (Rys. 1). Po zakwalifikowaniu przez proces ponownej kontroli, waga każdego półwyrobu jest dokładnie obliczana przez oprogramowanie, a automatyczna piła taśmowa jest używana do zapewnienia dokładności cięcia (Rys. 2).

  Po kuciu wyrównanie odbywa się na prostownicy hydraulicznej 4MN (Rys. 3). Po wyprostowaniu oś wchodzi w linię produkcyjną w pełni automatycznej ciągłej obróbki zawieszenia (Rys. 4), a obróbka cieplna odbywa się za pomocą ogrzewania elektrycznego. Cały proces obróbki cieplnej jest zakończony przez kontrolę systemu. Metoda ta tworzy jednolite środowisko temperaturowe dla obróbki cieplnej osi, co skutecznie zapewnia wykonanie procesu obróbki cieplnej.

  Po wejściu badanej osi w proces obróbki, dwa końce i otwór środkowy są obrabiane za pomocą dwustronnej pilarki (Rys. 5) i dwustronnej frezarki (Rys. 6). Po obróbce skrawaniem wykonuje się osiowe badania ultradźwiękowe, aby upewnić się, że wewnętrzna struktura osi spełnia wymagania. Całkowita długość osi i otworu środkowego są dopracowane, aby spełnić wymagania bicia. Następnie rozpoczyna się zwrot, radialna ultradźwiękowa defektoskopia jest wykonywana po zakończeniu obróbki powierzchni osi, co ma na celu dalsze sprawdzenie, czy oś ma wady. Po przejściu kontroli przetwarzany jest otwór końcowy osi.

  Aby ułatwić śledzenie produktu, oś wejdzie w proces znakowania zgodnie z odpowiednimi normami i wymaganiami klienta. Czopy osi, łuk przejściowy i siedzenie kół będą przetwarzane przez szlifierkę CNC. Po zakończeniu przetwarzania wykrywanie wad powierzchniowych jest wykonywane przez w pełni automatyczny defektoskop magnetyczny, aby zapewnić, że powierzchnia jest wolna od pęknięć. Ponadto Railteco dysponuje również sprzętem do przetwarzania i doświadczeniem procesowym w zakresie produktów o specjalnych wymaganiach procesowych, takich jak powłoka molibdenowa (Rys. 7), modyfikacja powierzchni Hawkinga (Rys. 8) i inne procesy.

 • OEM / ODM

  Linia do obróbki kół

  Railteco współpracuje z MA STEEL od wielu lat i wspólnie kończy proces realizacji kół od surowców po gotowe produkty. MA STEEL jest profesjonalnym producentem kół i opon kolejowych stosowanych w lokomotywach, autokarach i wagonach zgodnie z chińską TB i innymi normami międzynarodowymi, takimi jak AAR, ISO, EN, UIC, BS, JIS, IRS, ГОСТ i KS.

  Kontrola produkcji kół rozpoczyna się od surowców. Stalowe wlewki używane w kołach są przekształcane w ciągłe odlewane wlewki za pomocą konwertera. Waga każdego materiału tnącego jest dokładnie obliczana na podstawie projektu procesu technologicznego, a automatyczna piła taśmowa jest używana do zapewnienia dokładności cięcia. Okrągły kęs jest ogrzewany przez piec grzewczy z pętlą ciągłą, a po odfosforowaniu wchodzi w proces ściskania. Wstępne formowanie, formowanie, walcowanie i wykrawanie kół odbywa się za pomocą prasy formującej + młynka kołowego + prasy do gięcia.

  Po odkształceniu na gorąco temperatura półwyrobu koła jest powoli schładzana do temperatury pokojowej w procesie izotermicznym. Następnie obręcz jest hartowana i hartowana, aby zwiększyć wytrzymałość i sztywność koła.

  MA STEEL przeprowadza fizyczną i chemiczną kontrolę kół. Jest wyposażony w profesjonalnych inspektorów do wykonywania badań fizycznych i chemicznych na kołach poddanych obróbce cieplnej, aby upewnić się, że kwalifikowane produkty wchodzą w proces obróbki.

  Jeśli chodzi o testowane koła, Railteco jest odpowiedzialne za ciągłą obróbkę i kontrolę przez dojrzałą linię produkcyjną i testową (Rys. 1). Obróbka zgrubna kółek ślepych odbywa się za pomocą tokarki pionowej CNC (Rys. 2), aby usunąć kutą na powierzchni utlenioną czarną skórę. Po obróbce zgrubnej koła należy zbadać za pomocą defektoskopu ultradźwiękowego z pełnym zanurzeniem (Rys. 3), a następnie wprowadzić w proces wykańczania do stanu wymiarowego wymaganego przez rysunek. Zgodnie ze standardowymi wymaganiami, twardość powierzchni kół jest testowana przez w pełni automatyczny cyfrowy tester twardości drzwi wyświetlacza, a koła są wyważane statycznie przez pionową jednostronną maszynę do pozycjonowania statycznego siły odśrodkowej (Rys. 4). W oparciu o wymagania klienta automatyczna maszyna do znakowania jest używana do oznaczania wykwalifikowanych kół, aby zapewnić identyfikowalność produktów. Wreszcie powierzchnia gotowych kół jest testowana za pomocą automatycznego fluorescencyjnego magnetycznego defektoskopu cząstek (Rys. 5), aby zapewnić brak pęknięć na powierzchni. Dzięki dojrzałemu profesjonalnemu systemowi MES kompletna transmisja danych kontroli kół jest zakończona, a następnie koła są pakowane do dostawy. Ponadto Railteco dysponuje wyposażeniem i możliwościami w zakresie specjalnych wymagań dotyczących obróbki kół, takich jak obróbka otworów olejowych (Rys. 6), obróbka otworów w płytach internetowych (Rys. 7) i szlifowanie otworów (Rys. 8).

 • R & D

  Zespół techniczny Railteco

  Railteco ma obecnie ponad 100 sztabów w zespole badawczo-technologicznym, w którym 20 osób ze starszymi inżynierami, 10 osób ze stopniem doktora, 25 osób z tytułem magistra, reszta to studia licencjackie; nasz zespół techniczny dysponuje odpowiednim personelem w zakresie projektowania lokomotyw kolejowych i obliczeń symulacyjnych, inżynierii materiałów metalowych, formowania i kontroli materiałów, badań nieniszczących, sterowania automatyką, projektowania wnętrz samochodów osobowych w kolejce, ponownego wytwarzania pojazdów miejskich i usług. Tymczasem nasi członkowie zespołu w tych obszarach mają bogate doświadczenie, aby ukończyć badania projektowe i zadania rozwojowe różnych produktów kolejowych.

  Railteco utrzymuje ścisłą współpracę z Uniwersytetem Southwest Jiaotong i Uniwersytetem Tsinghua. Centrum badań inżynieryjnych i technologicznych zostało utworzone wspólnie z Uniwersytetem Southwest Jiaotong; we współpracy z Uniwersytetem Tsinghua utworzono biuro badań nad pojazdami szynowymi. Railteco tworzy dobre środowisko dla współpracy produkcyjnej i badawczej poprzez rozsądne wykorzystanie uniwersyteckich zasobów badawczo-rozwojowych, a utworzenie tych instytucji znacznie zwiększa ogólną siłę badawczo-rozwojową Railteco.

  Railteco posiada prawie 20 patentów na produkty kolejowe, w tym cztery patenty na wynalazek. Z każdym rokiem rośnie ponad 20 nowych patentów, a opracowano ponad 10 nowych produktów. Railteco otrzymało coraz więcej aprobaty od naszych klientów dzięki naszym silnym badaniom technicznym i silną siłą rozwojową, co wnosi ogromny wkład w szybki rozwój firmy.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Rhea

Tel: 86-15051716108

Faks: 86-512-82509835

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)