Dom Aktualności

Profesor i studenci odwiedzający Uniwersytet HTW-Berlin w Railteco

Orzecznictwo
dobra jakość Oś kolejowa na sprzedaż
dobra jakość Oś kolejowa na sprzedaż
Opinie klientów
Railteco to profesjonalny producent osi kolejowych, współpracujemy od ponad dwóch lat i nie powstał żaden problem z jakością. Wierzę, że Railteco zawsze będzie moim partnerem biznesowym po dziesięciu czy dwudziestu latach.

—— DOLINA

Konkurencyjna cena i doskonała obsługa to przewaga Railteco!

—— DB

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Profesor i studenci odwiedzający Uniwersytet HTW-Berlin w Railteco
Profesor i studenci odwiedzający Uniwersytet HTW-Berlin w Railteco

29 marca 21 studentów z Uniwersytetu HTW w Niemczech zostało poprowadzonych przez dwóch profesorów w celu odwiedzenia firmy. Celem ich podróży jest lepsze zrozumienie trybu działania chińskich przedsiębiorstw i odpowiedniej wiedzy na temat branży urządzeń do tranzytu kolejowego oraz zgromadzenie odpowiednich praktycznych doświadczeń z wyprzedzeniem w celu podjęcia zatrudnienia socjalnego.

Uniwersytet HTW jest publicznym uniwersytetem technologii aplikacji w Niemczech. Znajduje się w Dreźnie, w Saksonii. Został założony w 1992 roku i obecnie liczy około 5000 studentów, koncentrując się na technikach nauczania i badań, modelowaniu, ekonomii, naukach o środowisku itp. Ci studenci odwiedzający zostali wybrani poprzez rygorystyczny przegląd i wywiady. Są w zasadzie absolwentami i wkrótce zostaną zatrudnieni. Wśród nich wielu studentów jest bardzo zainteresowanych branżą kolejową. Mam nadzieję, że dzięki tej wizycie lepiej zrozumiemy produkty korporacyjne i przyszłe trendy w branży urządzeń do tranzytu kolejowego, tak abyśmy umiejscowili się bardziej rozsądnie i zdobyli doświadczenie w znalezieniu bardziej odpowiednich stanowisk.

Podczas wizyty liderzy Railteco po raz pierwszy przywiązywali dużą wagę do przyjmowania zagranicznych studentów uniwersytetu do firmy. W związku z tym odpowiednie działy firmy przygotowały się, zaprojektowały wprowadzenie firmy, odwiedziły miejsce przetwarzania i współpracowały z ekspertami oraz pytaniami, aby pomóc HTW. Studenci mają bardziej szczegółowe zrozumienie produktów Railteco.

Wen Sheng, przewodniczący Railteco, wyraził swoje gorące powitanie nauczycieli i studentów Uniwersytetu HTW w Niemczech z płynnym językiem angielskim. Następnie krótko przedstawił rozwój Ruitie nauczycielom i studentom Uniwersytetu HTW w Niemczech, a także zaprosił profesorów Uniwersytetu HTW i przedstawicieli studentów do podzielenia się swoimi doświadczeniami życiowymi, wrażeniami z Chin i ich przyszłych planów zatrudnienia. Następnie nauczyciele i studenci Uniwersytetu HTW w Niemczech odwiedzili osie, koła, zestawy kołowe i linie do produkcji kół elastycznych i poprosili kierownika sprzedaży o wyjaśnienie na żywo.

Aby pomóc uczniom w bardziej profesjonalnym zrozumieniu wiedzy na temat urządzeń do transportu szynowego Railteco, firma przygotowała popołudniowe spotkanie ekspertów i studentów. Lei Enqiang, główny inżynier Railteco, konsultant techniczny Zhang Taiming i konsultant rynkowy Zheng Yuan zostali zaproszeni na spotkanie. Podczas spotkania niemieccy studenci HTW aktywnie podnosili pytania dotyczące projektowania produktów kolejowych, zarządzania przedsiębiorstwem i przyszłego kierunku Railteco zgodnie z ich planami zatrudnienia. Eksperci cierpliwie odpowiadali także jeden po drugim. Cały link jest zrelaksowany, a atmosfera jest bardzo harmonijna.

Pub Czas : 2019-03-29 14:20:59 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Rhea

Tel: 86-512-80157996

Faks: 86-512-82509835

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)